Başlık

Tiktok Beğeni Satın Al İle Beğenilerini Arttırma

Tiktok Beğeni Satın Al İle Beğenilerini Arttırma

Tiktok Beğenilerini Arttırma

 

Son Dönemlerin en çok kullanılan sosyal medya kanalı TikTok olmuştur. TikTok çıktığından beri birçok tartışmaya neden olmuştur. 

 

TikTok başta bir eğlence uygulaması olarak çıkmıştır. Bu uygulama zamanla yediden yetmişe herkesin kullanımına yayılmıştır. Gençler kadar yaşları büyük insanlarda bu uygulamayı sıkça kullanmaktadır.

 

Bu uygulama genel olarak herkesin telefonuna inmiştir. Videoyu çekmeseler bile çekilen videoları izlemek için bu uygulamayı birçok kişi indirmiştir. 

 

Bu uygulamadan çıkan birçok fenomen vardır. Bu fenomenler bir süre sonra reklam alarak para kazanmaya başlamıştır. Sonrasında TikTok kendi uygulaması içerisinde para kazanmaya olanak sağlamıştır.

 

Tiktok'tan Nasıl Para Kazanılır?

 

TikTok artık para kazanılacak duruma gelmiştir. TikTok'tan canlı yayın açılarak para kazanılabilir.

Katılımcılar canlı yayın açan kişiye TikTok'un sunduğu emojileri yollayarak para kazandırıyor. Her emoji bir fiyatı yansıtmaktadır. İzleyici ne kadar yollamak istiyorsa o emojiyi yollayarak canlı yayın açana para yollamaktadır. Para kazanmayı her isteyen canlı yayın açamıyor. Canlı yayın açanın en az bin takipçisi olması gerekmektedir. Bu takipçiye ulaşıp hemen para kazanmak için takipçi ve beğeni satın alabileceğiniz bir site var. Bu sitenin adı www.sosyaltrendim.com 'dur.

 

Nasıl Takipçi Alınır?

 

TikTok üzerinden para kazananları gören kullanıcılar bir süre sonra onlarda bu platformdan para kazanmak istemektedir. Bu yüzden birçok kullanıcı bu platforma üye olup hemen para kazanmak istemektedir.

 

Bu platforma hemen üye olup hemen para kazanmak imkansızdır. Tiktokun' da Youtube gibi birçok kuralları var. O kuralları uygulayıp ondan sonra TikTok para kazanmayı açmaktadır.

O kurallardan biri bin abone kuralıdır. Hemen para kazanmak isteyenler www.sosyaltrendim.com adresinden istenildiği kadar takipçi ve Tiktok beğeni satın al kısmına tıklayarak alabilir.

 

Tarayıcıdan siteye giriş yapıldığında ekrana gelen Tiktok beğeni satın al kısmından ya da sosyal medya platform listesinden TikTok seçeneğine tıklanarak takipçi, beğeni ve izleme satın alınabilir.

 

Beğeni ve Takipçi Önemi

 

TikTok videolarının ön plana çıkması için beğeni sayısı fazlalığı önemlidir. Videolar ne kadar izlenirse o kadar ön plana çıkar. Ön plana çıktıkça izleme sayıları artar. Bu şekilde fenomen olma yolu açılır.

Takipçi sayısı da ön plana çıkılması kadar önemlidir. Her video yüklediğinizde takipçiniz ne kadar yüksek ise o kadar izleme sayısı getirir. Takipçiler birbirlerine önererek daha çok takipçi sahibi olmanızı sağlar.

Canlı yayın açımında takipçi sayıları ile daha çok para kazanma yolu açılır. Canlı yayına ne kadar fazla izleyici katılırsa o kadar fazla para kazanma şansı artar.

 

Nasıl Beğeni Alınır?

 

TikTok platformunda ne kadar takipçi sayısı yüksekliği önemli ise beğeni sayısı da bir o kadar önemlidir. Videoları ön plana çıkararak popülerliğe ulaşmak için beğeni sayısına ihtiyaç vardır. En çok beğenilen videoyu uygulama ana sayfasına taşıyarak izleyiciye önermektedir. Bu da kullanıcıya ücretsiz bir reklam fırsatı sunmaktadır.

 

Tiktok beğeni satın al kısmı için yukarıda verilen adrese tarayıcınızdan girerek sahip olabilirsiniz. Siteye girdikten sonra Tiktok beğeni satın al için TikTok bölümüne tıklayarak oradan hem video izleme hem de beğeni satın alınabilir. Bu beğeniler kullanıcının fenomenlik adımının ilk ve en büyük adımıdır. 

 

Nasıl Videolar Çekilir?

 

Genellikle TikTok içeriklerini dünya belirlemektedir. Tiktok gündemi challenge adı verilen bir restleşme ile belirlenmektedir. Bunun dışında TikTok içerisinde bulunan birçok efekt ile yeni video içerikleri oluşturulabilir. Genellikle kullanıcılar videolarını dans ederek, film repliklerini tekrar gerçekleştirerek içeriklerini oluşturmaktadır.

 

Her yeni içerik izleyiciyi daha çok çekmektedir. Çünkü bir tane yapılan içerik tuttuktan sonra, birçok kullanıcı aynı içeriğin farklı şeklini tekrar çekmektedir. Bu yüzden birçok kullanıcının izleyici sayısı düşmektedir. İyi bir takipçi ve iyi bir beğeni sayısı isteniliyorsa benzersiz ve dikkat çeken içeriğe sahip olunmalıdır. Bunun için benzersiz içerikler en çok tercih edilen videolardır.

 

İzleme Sayısı Arttırma

 

İzleme sayısı arttırmak isteniliyorsa içeriklerin kalitesi çok önemlidir. Fakat TikTok içerisinde çok fazla rekabet vardır. Videolarınızın ön plana çıkarmak için izlenme sayısının yüksekliği şarttır. Bu rekabet içerisinden görünürlük ayarlanamadıysa yukarıda bahsedilen siteden TikTok bölümünden video izlenme paketi satın alarak videolar ön plana çıkarttırılabilir. Bu şekilde ön plana çıkan videolardan gelen izleyici, kullanıcının sayfasını keşfederek kullanıcının diğer videolarını keşfeder. Bu şekilde hem takipçi sayısı artar hem de video izlenme sayılarında artış başlar.

 

Bu site ile fenomenlik için adımlar satın alınabilir ve sosyal medya dünyasındaki yolda en büyük adım atılır. Takipçi, beğeni ve izleyici için endişelenmeyin bir tık ile bunlara ulaşabilirsiniz.

 

Yeni Siparis !
3 dakika once 500 %100 Organik Türk Beğeni siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 500 %100 Organik Türk Beğeni siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 500 %100 Organik Türk Beğeni siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 500 %100 Organik Türk Beğeni siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 500 %100 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 1000 %100 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 20 %100 Organik Türk Yorum siparisi geldi.