Başlık

İnstagram Şifre Kurtarma

İnstagram Şifre Kurtarma

İnstagram Şifre Kurtarma

 

Günümüzde vazgeçilmez hale gelen sosyal medyanın en önemli kanalı instagramdır. Hemen hemen insanların bütün özel yaşamı instagram içerisinde bir sayfanın içerisine sığdırılmıştır. Bu hesabın içerisinde hesap sahiplerinin özel mesajlaşmaları, gizli fotoğrafları bir instagram sayfasında depolanmaktadır. Bu yüzden İnstagram şifresi bir banka şifresi kadar önemlidir.

 

İnstagrama bir kullanıcı adı ya da e-posta ve şifre ile girilmektedir. Eğer instagram şifremi unuttum diyorsanız, instagram kullanıcılarına bunun için birçok kolaylık sağlamaktadır. İnstagram şifresi oluşturulurken birçok güvenlik kurallarına dikkat edilmelidir. İnstagram şifremi unuttum denildiğinde kolayca şifre yeniden oluşturmak için birçok detaya dikkat edilmelidir. 

 

İnstagram şifresini unutma durumunda ya da instagram şifresini bir başka kişi tarafından ele geçirilme durumuna karşın iki faktörlü kimlik doğrulama ile hesabınızı güvene alabilirsiniz. İnstagram şifremi unuttum için korkmayın şifrenizi kolaylıkla geri alabilirsiniz.

 

Unutulan Şifre Nasıl Alınır?

 

İnstagram hesabına girilmek istenildiğinde şifre unutuldu ise bunun için şu yolları izlemek gerekmektedir;

                                   

İnstagrama giriş sayfasında bulunan Şifremi Unuttum seçeneğine tıklayarak orada yönlendirilen yolları izleyerek şifrenizi kurtarabilirsiniz.

 

İnstagram hesabı oluşturulurken kullanıcıya şifre kaybetme durumunda instagramın e-posta ya da telefona kurtarma mesajı yollaması için kullanıcıya adres ve telefon numarası sorulur ve kullanıcının hangi seçeneği kullanmak istediği sorulur. Kullanıcı şifremi unuttum seçeneğine tıkladığında hesabı oluştururken seçtiği yol sorulur ve kullanıcının verdiği adrese ya da telefon numarasına yeni şifre yollanarak instagram hesabı kurtarılır. Sonrasında kullanıcı şifresini değiştirerek hesabın kontrolünü tekrar ele alabilir.

 

Telefon İle İnstagram Şifresi Yenileme ;

 

1. Öncelikle Telefonunuzdan İnstagram uygulamasına giriniz.

2. Açılan Sayfadan Profilinize girin.

3. Sağ üstte bulunan üç noktaya tıklayın.

4. Burada bulunan “Ayarlar>Güvenlik>Şifre” seçeneklerine tıklayın.

5. Burada çıkan kutucuklara yeni belirleyeceğiniz şifrenizi girin.

 

Bilgisayar İle Yeni Şifre Belirleme;

 

1. Tarayıcınızdan www.instagram.com adresini giriniz.

2. Açılan sayfadan hesabınıza giriş yaptıktan sonra ekrana gelen profil resminize tıklayarak profilinize girin.

3. Ayarlar seçeneğine tıklayın.

4. Gelen Sayfadan şifreni değiştir seçeneğine tıklayın.

5. Buradan Yeni Şifrenizi tanımlayın

 

Sosyal Medyanızı Büyütün;

 

Şifrenizi kurtardıktan sonra instagram hesabınızı büyüterek ticari anlamda ya da kişisel profilinizi geliştirerek fenomen olabilirsiniz. Öncelikle profilinizi istediğiniz yöne doğru şekillendirdikten sonra takipçi arttırmalısınız. 

 

Kolay İzleyici Arttırma;

 

Takipçi bekleyerek zaman kaybetmenize gerek yok Bunun için size anında takipçi kazandıracak birçok site bulunmaktadır. Bu sitelerin güvenirliliğine dikkat etmelisiniz. Güvenilir sosyal medya pazarı www.sosyaltrendim.com adresinden kullanmak istediğiniz sosyal medya grubunu seçerek istediğiniz ürünü satın alarak profilinizi dikkat çeker hale getirebilirsiniz.

 

Ürünler arasında beğeni arttırma, güvenilir takipçi satın alma, video paketleri bulunmaktadır. Bu ürünler instagram için geçerlidir. Diğer sosyal medya sayfaları için birçok seçenek vardır. Bu seçenekler içerisinde sizlere ihtiyacınız olan paketler sunulmuştur Buradan seçtiklerinizle güvenilir takipçi satın alma ile sosyal medyanızı istediğinizden daha iyi geliştirebilirsiniz. Eğer güvenilir takipçi satın alma istiyorsanız ve ücretler konusunda endişeniz varsa bu sayfaya bakmadan karar vermemelisiniz. Çünkü her paket için uygun fiyat bulunmaktadır.

 

E- ticaret İçin Önemi;

 

Bir iş yapmaya karar verdiyseniz ve bu işi sosyal medya üzerinden yapmak isterseniz bunun için en uygun yer İnstagram sayfasıdır.

 

Bu konuda sadece sayfanızı düzenlemek yetmez bunun için yeterli takipçi sayınız olması gerekmektedir. Çünkü müşterilerin ürünlerinize baktıktan sonra güvenirliliğinize bakmak için takipçi sayısına bakmaktadır. Bunun için yukarıda verilen adres tıklanarak İnstagram için takipçi satın alabilirsiniz.

Herhangi bir siteden takipçi alırsanız organik takipçi olmadığı için müşteriler sizin takipçi aldığınızı fark edebilir. Bu yüzden organik takipçi satın alarak, sayfanızı daha güvenilir hale getirebilirsiniz. Bu konuda www.sosyaltrendim.com adresine güvenebilirsiniz.

 

Diğer Sosyal Medya Paketleri;

 

İnstagram dışında bir diğer site olan Youtube'dan para kazanmak isterseniz, bunun için bir kural bulunmaktadır. Bu kuralı geçemedikten sonra para kazanamazsınız. 

 

Bu kural dört bin saat ve bin abone kuralıdır. Bu sayıya ulaşmadan para kazanma açılmaz. Bunun için www.sosyaltrendim.com adresinden Youtube bölümünü seçerek istediğiniz kadar abone ve izlenme saati satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra beğeni ve Dislike ( videoyu beğenmedim) paketlerini seçerek sayfanızı daha etkin hale getirebilirsiniz.

 

Bu sitede TikTok içinde paketler bulunmaktadır. Bu paketler arasında Takipçi paketleri, beğeni Paketleri ve video izlenme paketleri bulunmaktadır. Bu paketlerden birini seçerek videonuzun ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz. Böylece videonuz ön plana çıkarak daha fazla izlenme alacaktır.

 

Bir diğer sosyal medya kanalı ise Twitter'dir. Bu sitede, Twitter içinde birçok uygun paketler bulunmaktadır. Bu paketler içerisinde yine takipçi paketleri, beğeni paketleri ve video izlenme paketleri bulunmaktadır. Bu paketler ile Twitter sayfanızı ön plana çıkararak sayfanızı etkin hale getirebilirsiniz. Böylece bir Twitter fenomeni olabilirsiniz.

 

Bir diğer en çok kullanılan sosyal medya kanalı ise Facebook'tur. Bunun için bu site içerisinde takipçi paketleri ve video izlenme ve beğeni arttırma paketleri bulunmaktadır. Bu site ile sosyal medya sayfalarınızı kısa sürede hareketlendirebilirsiniz.

 

Yeni Siparis !
5 dakika once 500 %100 Organik Türk Beğeni siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 500 %100 Organik Türk Beğeni siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 500 %100 Organik Türk Beğeni siparisi geldi.
Yeni Siparis !
5 dakika once 500 %100 Organik Türk Beğeni siparisi geldi.
Yeni Siparis !
3 dakika once 500 %100 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
4 dakika once 1000 %100 Organik Türk Takipçi siparisi geldi.
Yeni Siparis !
1 dakika once 20 %100 Organik Türk Yorum siparisi geldi.